Konkurs Fotograficzny "Trzy Wieki do Wolności" /1-30 września 2020

  • 1 września 2020, 18:00
  • Anna Karolkiewicz
Konkurs Fotograficzny "Trzy Wieki do Wolności" /1-30 września 2020
Z dniem dzisiejszy ogłaszamy otwarty konkurs fotograficzny! 

Prace nadesłane na Konkurs powinny ukazywać miejsca, pamiątki, portrety ludzi związanych z walką o odzyskanie wolności i niepodległości w okresie od początku rozbiorów po roku 1989.
Dajemy Państwu szeroki nawias działań twórczych licząc na to iż nadesłane/przyniesione prace uda się złożyć w piękny kalendarz na nadchodzący rok kalendarzowy 2020/2021.

Prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż wystawy planowany jest 16 października 2020 o godzinie 17.00. Otwarcie ekspozycji połączone będzie z wręczeniem nagród.

Projekt dofinansowano ze środków Programu wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej#wiktoria1920”.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym konkursie- niezależnie od wieku!

Więcej szczegółów w regulaminie.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe