Wystawa przechodnia "Życie mieszkańców Łukowa i Ziemi Łukowskiej w czasie II Wojny Światowej" /1 września-5 października 2020

  • 1 września 2020, 18:39
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa przechodnia "Życie mieszkańców Łukowa i Ziemi Łukowskiej w czasie…
Od 1 września do 5 października 2020 w Łukowskim Ośrodku Kultury, a dokładniej na ogrodzeniu (od strony ul. Browarnej)-  prezentowana będzie wystawa  ilustrująca życie mieszkańców Łukowa i Ziemi Łukowskiej w czasie II Wojny Światowej.

Wystawa powstała dzięki uprzejmości portalu Łuków Historia. DZIĘKUJEMY!

Jest to jedno z wielu działań w ramach  projektu „Trzy wieki do wolności” z programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Projekt dofinansowano ze środków Programu wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej#wiktoria1920”

Serdecznie zapraszamy na WYSTAWĘ PRZECHODNIĄ :)
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe