Ta Ostatnia Niedziela [FOTO]

  • 1 września 2020, 18:30
  • Anna Karolkiewicz
Ta Ostatnia Niedziela [FOTO]
Ostatnia wakacyjna niedziela, była okazją do spotkania się w miejskim parku, gdzie Łukowski Ośrodek Kultury przygotował dla łukowian ucztę dla ciała, ducha i … ucha.

Wspaniałe zaplecze kulinarne stanowił Festiwal Pierogów, który gościł w Łukowie już trzeci raz.

Na scenie amfiteatru, od godziny 14 trwały nieprzerwanie koncerty. I tu, jak i we wspomnianych pierogach można było znaleźć „swoje smaki”. Zaczęła kapela „Szwagry” i  wraz z nią zaczęły się tańce do znanych biesiadnych szlagierów. Później, po raz pierwszy u nas zagrała grupa ze Zbuczyna „Kapela Zbucka”. Tańce trwały! Na dobre roztańczono się do utworów, które wykonał zespół działający przy Łukowskim Ośrodku Kultury „ŁOK’ej Band”. Publiczność zaskoczyły trzy „wejścia” w trakcie tego występu. Byli to recytatorzy prowadzeni przez pana Sławomira Żyłkę. Czytali oni fragmenty opowiadań nagrodzonych w konkursie literackim na opowiadanie „Zatrzymane kolory pamięci”. Więcej informacji o nagrodzonych i o konkursie tutaj

Tuż po godzinie 18 na scenie pojawił się Damian Ukeje zwycięzca programu „The Voice Of Poland”. Towarzyszył mu Filip Jurczyszyn. Panowie uraczyli nas sporą porcją dobrej energii, humoru, ale i nostalgicznych nastrojów. Zaprezentowali zarówno największe przeboje zespołu Maanam, jak i utwory własne. Publiczność wydawała się oczarowana. Alicja Dziurdziak znana z kolei i „The Voice Kids”, zaprezentowała się tuż po wspomnianym duecie. 

Na zakończenie wieczoru wystąpiły podopieczne pani Moniki Sołtyszewskiej-Leśkiewicz, które zaśpiewały piosenki ze swojej pierwszej płyty „Fabryka Piosenki Vol.1”. Było pięknie i nastrojowo.

Specjalne podziękowania Łukowski Ośrodek Kultury kieruje do: Invision Optyk Łuków, Pizzeria Da Grasso Łuków, Fabryka Wnętrz Grzegorz Zarzycki, Hurtownia Asaj, Marco  Księgarnia Łuków, Restauracja Zielony Gaj.

TRANSMISJA Z WYDARZENIA:

 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (270)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe