Warsztaty plastyczne dla dzieci

  • 2 września 2020, 10:59
  • Anna Karolkiewicz
Warsztaty plastyczne dla dzieci
Zapraszamy do zapisów na warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Zaczynamy 14 września 2020 roku.

Zajęcia w poniedziałki dla dzieci w przedziale wiekowym: 5-9 lat.

Warsztaty półtoragodzinne ( z możliwością przedłużenia do 2 godzin zegarowych) z uwzględnieniem czasu na wstęp instruktora do tematu danych zajęć, czasu na przygotowanie do pracy oraz czasu na posprzątanie.

Przewidziane techniki bazują na materiałach z recyklingu, w duchu ekologii, ale nie wykluczają tradycyjnych materiałów, jak: glina, farby itp.

Planowane jest wykonanie różnorodnych instalacji, prac z zakresu rzeźby z papier mache (małe i duże formy), masek, obrazów z użyciem roślin stabilizowanych, „niebek” z suszonych kwiatów, roślin i innych materiałów- zalewanych żywicą epoksydową. 

Osobowość grupy, dynamika pracy będą wskazówkami do planowania prac. To co dzieciom „podpasuje”zdeterminuje plan zajęć.

Podstawą relacji na tych spotkaniach warsztatowych będzie wzajemny szacunek, pełna akceptacja poczynań artystycznych, działania nieskrępowane schematami. 
 

Anna Karolkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe