Dzień zdrowia dla Łukowa- Sportowcy dla Iwony Grzywacz [FOTO]

  • 8 września 2020, 14:00
  • Agnieszka Knapik-Bilska
Dzień zdrowia dla Łukowa- Sportowcy dla Iwony Grzywacz [FOTO]
Impreza „Dzień zdrowia dla Łukowa - Sportowcy dla Iwony Grzywacz” odbyła się w niedzielę 6 września w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Łukowie.

Do udziału w wydarzeniu zaprosili: Łukowski Ośrodek Kultury, Miasto Łuków i klub Platinium  Gym & Fitness. Była to okazja do tego, aby wspólnie poćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów. Ze sceny treningi pokazowe prowadzili: Agnieszka Radzikowska, Dorota Tchórznicka, Paweł Jabłoński, Karolina Kryczka i Agnieszka Łukasik oraz uzyskać fachowe porady z dziedziny zdrowego stylu życia u specjalistów Pani Pauliny Żurawskiej i Anety Chudzik. Tego dnia publiczność miała okazję także obejrzeć m.in. pokazy akrobatyczne na szarfie w wykonaniu Pole Dance Łuków, Zumbę, pokaz Klubu KMSW Krzysztof Pucyk senior oraz trening najmłodszych piłkarzy ŁKS „Orlęta Łuków”. Na imprezie można też było spotkać wolontariuszy z PCK „Aktywni na 100 lat” i z Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ostoja”.

Catering zapewniła firma cateringowa Fit Perfect oraz Zakłady Mięsne Łuków, natomiast słodkości przygotowały panie Koła Gospodyń Wiejskich z Kownatek.

Imprezę i licytacje prowadził niezawodny mistrz konferensierki  Mr. Event Rafał Sierociuk.

W tym roku podczas tego wydarzenia odbyła się również zbiórka charytatywna zorganizowana przez rodzinę i przyjaciół na rzecz łukowianki Iwony Grzywacz, która walczy z nowotworem. 

Podczas „Dnia zdrowia dla Łukowa -Sportowcy dla Iwony Grzywacz” prowadzone były licytacje przedmiotów, voucherów, usług i innych atrakcji, min.: za  1000 złotych pan Łukasz z rodziną wylicytował dzień na stanowisku burmistrza. Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie zaś wystawiła stoisko z ręcznie robioną biżuterią. Uzyskana kwota ze zbiórki w wysokości 31.170,75 zł przekazana została na leczenie Iwony Grzywacz.

Szczegóły https://www.siepomaga.pl/iwona-grzywacz

Wszystkim sponsorom, firmom,darczyńcom, organizatorom, sąsiadom, koleżankom, kolegom, uczestnikom wydarzenia- „Dzień Zdrowia dla Łukowa- sportowcy dla Iwony Grzywacz” w imieniu Iwony ,jej rodziny i rodziców serdecznie dziękujemy.

Agnieszka Knapik-Bilska

Zdjęcia (277)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe