Wykład dla słuchaczy ŁUTW pn. „Zachowaj aktywność na długie lata” [FOTO]

  • 22 września 2020, 16:05
  • Alicja Dymitruk
Wykład dla słuchaczy ŁUTW pn. „Zachowaj aktywność na długie lata” [FOTO]
Wtorkowe popołudnie 22 września 2020r. upłynęło słuchaczom Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na spotkaniu pn. „Zachowaj aktywność na długie lata”, które poprowadziła mgr fizjoterapii Anna Mateńka, reprezentująca Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie.

Prowadząca poruszyła m.in. zagadnienia związane z dostosowywaniem aktywności fizycznych do indywidualnych potrzeb oraz kwestię wpływu poszczególnych ćwiczeń ruchowych na organizm człowieka. Uczestnicy wykładu poznali również możliwości wzmacniania organizmu podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych i innych aktywności. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania. 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe