XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków "Moje małe wierszobranie" /zgłoszenia do: 26 października 2020

  • 24 września 2020, 17:27
  • Alicja Dymitruk
XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków "Moje małe wierszobranie" /zgłoszenia do: 26 października 2020
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie".

W turnieju może wziąć udział 3 recytatorów z danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego z terenu powiatu łukowskiego.

Kategorie wiekowe recytatorów:
Kategoria I – 3-4 lata
Kategoria II – 5-6 lat.

Turniej zmienia formę na wydarzenie on-line. Prosimy nauczycieli/opiekunów dzieci, aby wysłali nagranie filmu recytującego uczestnika przeglądu, karty zgłoszenia wraz z załącznikiem RODO w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.10.2020r.  przez www.wetransfer.com na adres mailowy [email protected]

Uczestnicy turnieju powalczą o trzy Nagrody Publiczności w każdej kategorii wiekowej, które otrzymają osoby z największą liczbą polubień danego filmu. Jury przyzna specjalne wyróżnienia

Szczegółowe informacje, regulamin, RODO oraz karta zgłoszenia w załącznikach.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe