Zakup sceny w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury pn.: "Rozbudowa bazy technicznej Łukowskiego Ośrodka Kultury koniecznej do realizacji wydarzeń poza obiektem ośrodka"

  • 20 sierpnia 2020, 11:58
  • Hubert Wysokiński
Zakup sceny w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury pn.: "Rozbudowa…
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzacych z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

Łukowski Ośrodek Kultury zakupił w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury pn.: "Rozbudowa bazy technicznej Łukowskiego Ośrodka Kultury koniecznej do realizacji wydarzeń poza obiektem ośrodka" scenę wewnętrzną o pow. 64 mkw, (podesty sceniczne plus osprzęt) . Dzięki niemu będziemy mogli tworzyć ciekawe i efektowne wydarzenia. Zakupione wyposażenie umożliwi organizację wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych poza obiektem Łukowskiego Ośrodka Kultury tj. na terenie amfiteatru miejskiego , parku, hali, kościołów etc. Da możliwość poszerzenia oferty kulturalnej o wydarzenia dla większej niż pojemność sali widowiskowej ośrodka tj. 180 osób, pozwoli dotrzeć z tą ofertą do nowych odbiorców spoza miasta Łuków.

Hubert Wysokiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe