„Ferie Zimowe Ł'O.K." turnus II- dzień piąty - konkurs „Mam talent"

  • 14.02.2018, 16:25 (aktualizacja 19.02.2018 12:37)
  • Tomasz Kanadys
„Ferie Zimowe Ł'O.K." turnus II- dzień piąty - konkurs „Mam talent"
W piątek 9 lutego 2018 roku dzieci uczęszczające na ferie zimowe do Łukowskiego Ośrodka Kultury wzięły udział w konkursie „Mam talent".

Można było wystąpić indywidualnie bądź w duecie. Trzyosobowe jury złożone z animatorów ŁOK: Tomasz Kanadys, Alicja Tomaszewska i Monika Sołtyszewska oceniało zarówno występ artystyczny jak i stroje poszczególnych uczestników balu karnawałowego. Za występ można było uzyskać od 1 do 10 punktów a za strój od 1 do 5 punktów. Łącznie więc można było zdobyć 45 punktów (maksymalnie 15 u każdego z instruktorów).

Zwycięzcą konkursu „Mam talent" podczas II turnusu „Ferii Zimowych Ł'O.K." 2018 został duet taneczny: Milena Czubaszek i Lena Śledź. Dziewczyny zatańczyły do piosenki Sławomira „Miłość w Zakopanem" a za swój występ otrzymały 44 punkty. Drugie miejsce zajęli ex aequo: Zosia Szczuchniak za śpiew, duet taneczny: Julia i Krzysztof Rychlik, oraz Kacper Pogonowski za pokaz iluzji. Wszyscy oni zdobyli po 43 punkty. Trzecie miejsce zajął Szymon Suska za układanie Kostki Rubika, za co zdobył 42 punkty.

Laureaci otrzymali stosowne nagrody a Milena Czubaszek i Lena Śledź dodatkowo medal za zajęcie pierwszego miejsca w „Mam talent". Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe