Animacja w czasach kwarantanny [Konkurs Fotograficzny „Ziemia Łukowska bliska sercu”] /część 69.

  • 1 października 2020, 09:00
  • Tomasz Kanadys
Animacja w czasach kwarantanny [Konkurs Fotograficzny „Ziemia Łukowska bliska sercu”] /część 69.
Muzeum Regionalne w Łukowie z okazji 60-lecia swego istnienia ogłosiło konkurs fotograficzny  pt. „Ziemia Łukowska bliska sercu”.

Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Ziemi Łukowskiej, które warto pokazać innym.  Głównym celem konkursu jest utrwalenie pozytywnego obrazu Ziemi Łukowskiej i mieszkających tu ludzi. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania ciekawych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do ciekawych miejsc znajdujących się na terenie Ziemi Łukowskiej. Muzeum Regionalne oczekuje oryginalnych ujęć. Będzie zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych prac. Rozmiar zdjęcia i kolor dowolny. Prace konkursowe oceni jury.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy fotografowie amatorzy. Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie oświadczenie.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Do zdjęć należy dołączyć wypełnione, zeskanowane lub sfotografowane oświadczenie, które jest dostępne na stronie internetowej muzeum. E-maile z załączonymi plikami (skanem oświadczenia i zdjęciami) prosimy przesyłać do 31 października br. na adres: [email protected]

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo można będzie otrzymać nagrodę publiczności. Zdjęcia wykonane przez uczestników konkursu wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą zwycięzcę konkursu publiczności. Głosowanie odbędzie się na stronie Facebook muzeum https://pl-pl.facebook.com/Muzeum1920  Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (25) 798 27 16  lub wysyłając pytania na adres e-mail: [email protected]

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe