Kreatywny Senior [„Głos Seniora” nr 51] Artykuł 41.

  • 8 października 2020, 09:00
  • Alicja Dymitruk
Kreatywny Senior [„Głos Seniora” nr 51] Artykuł 41.
W artykule 22. pisaliśmy o bezpłatnym ogólnopolskim czasopiśmie, skierowanym do seniorów, a mianowicie "Głosie Seniora”. Dzisiaj zapraszamy do lektury nowego numeru magazynu.

W artykule 22. pisaliśmy o bezpłatnym ogólnopolskim czasopiśmie, skierowanym do seniorów, a mianowicie "Głosie Seniora” https://www.lok.lukow.pl/wiadomosci/2055,kreatywny-senior-glos-seniora-artykul-22. Dzisiaj zapraszamy do lektury nowego numeru magazynu.

W najnowszym numerze (51) znajduje się m.in. wywiad z Urszulą Dudziak pt. „Papaia czyli żyj kolorowo”. Znana polska wokalistka jazzowa i kompozytorka, opowiada o życiu, swoich wyborach, muzyce.

W magazynie dostępny jest również artykuł ”Bezpieczny senior. Stop manipulacji, nie daj się oszukać”, dotyczący oszustw i wyłudzeń, na jakie narażeni są seniorzy podczas trwania pandemii.

Kolejne artykuły to np. ciekawostki dotyczące działek i ogrodów, informacje z zakresu zdrowia oraz wiele innych ciekawych tematów ujętych na 70 stronach magazynu.

Zapraszamy do lektury!

Poniżej link do aktualnego numeru „Głosu Seniora”: https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/GS_51.pdf

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe