Miasto Łuków: „Łuków miastem zieleni” - konkurs dla przedszkolaków

  • 6 października 2020, 15:42
  • Tomasz Goławski
Miasto Łuków: „Łuków miastem zieleni” - konkurs dla przedszkolaków
Miasto Łuków zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dotyczącym zieleni miejskiej.

Inicjatywa adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas „0” ma na celu rozwijanie ich wrażliwości estetycznej; ma na celu poznanie także, jak naszą Małą Ojczyznę postrzegają jej najmłodsi mieszkańcy.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci z publicznych przedszkoli, jak i innych placówek edukacyjnych zlokalizowanych na terenie miasta. Mile widziane są również prace dzieci nie reprezentujące żadnej z placówek. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, przedstawiającej wyobrażenie zieleni miejskiej w Łukowie - tego co jest widzialne dzisiaj i tego, co zdaniem dzieci mogłoby pojawić się w przyszłości w mieście. Mile widziane jest zawarcie w pracach elementów przestrzeni publicznej umożliwiających rozpoznanie danej części miasta.

Prace należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do Referatu Promocji Urzędu Miasta (Łuków, ul. Browarna 65) w terminie do piątku 30 października 2020 r. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe, upominki oraz dyplomy.

Szczegóły dotyczące konkursu zawarto w Regulaminie do pobrania

Tomasz Goławski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe