Konkurs multimedialny „Zainspirowani w… filmowy patchwork” /zgłoszenia: do 30 października 2020

  • 9 października 2020, 11:00
  • Olimpia Kucharska
Konkurs multimedialny „Zainspirowani w… filmowy patchwork” /zgłoszenia:…
Łukowski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs na multimedialną interpretację tematu: „ZAINSPIROWANI W… FILMOWY PATCHWORK”

Celem ogólnym programu jest przybliżenie dzieł polskiej kinematografii, zainteresowanie sztuką filmową, wydobycie z idei niepodległości osobistej wizji, budowanie skojarzeń i emocji autora.

Konkurs ma za zadanie promować kreatywność, nie ograniczać programowo pojęcia niepodległości do roku 1918, by konsekwentnie wprowadzać do świadomości aktualność i uniwersalizm pojęcia, łączyć się w dowolny dla wykonawcy sposób ze sztuką filmową.

Konkurs nie zawęża techniki wykonania prezentacji.

Więcej informacji w regulaminie do pobrania poniżej.

Działania w ramach realizacji zadania dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych” oraz logotypu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Olimpia Kucharska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe