Koncert na otwarcie wystawy "Architektura i dzieła sztuki podparyskiej dzielnicy La Défense" [FOTO]

  • 13 października 2020, 11:01
  • Anna Karolkiewicz
Koncert na otwarcie wystawy "Architektura i dzieła sztuki podparyskiej dzielnicy La Défense" [FOTO]
Wieczór 9 października 2020 wyróżnił się wśród innych październikowych wieczorów ciepłym, nastrojowym koncertem w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Zorganizowany został przy okazji otwarcia wystawy przechodniej (część wystawy do obejrzenia w Galerii PROwizorium) „Architektura i dzieła sztuki podparyskiej dzielnicy La Défense”. Ekspozycja przyjechała do nas w ramach współpracy z panią Joanną Szefer, komisarzem wystawy której serdecznie dziękujemy.

Koncert przygotował Antonio Fartushny z zespołem ŁOK’ej Band. Na scenie swój talent szlifowali fantastyczni i uroczy uczniowie pana Antonia: Kristina Fartushna i Iwan Grandvaux. Gościnnie zaśpiewał ojciec Iwana- Stephane Grandvaux, a na koniec jeszcze młodszy brat- uroczy 4letni Elie. Nie zabrakło również podpory wokalnej ŁOK’ej Bandu- Brayana. Atmosfera zrobiła się iście rodzinna!

W trakcie koncertu pani Beata Świderska z „Kawa&herbata” serwowała ciepłe napoje i bardzo jej za to dziękujemy.

Podziękowania przekazujemy również na ręce pana Kamila Walczaka z „Zielonego Gaju” za smakowite przekąski ;-)

Mamy nadzieję i apetyt na więcej takich spotkań ;-)
 

Relacja video: 
 

 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (131)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe