Spektakl teatralny "Separacja?" [FOTO]

  • 13 października 2020, 11:36
  • Iwona Krystecka
Spektakl teatralny "Separacja?" [FOTO]
11 października 2020 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny pt. „Separacja”.

Była to farsa małżeńska w trzech aktach. Główni bohaterowie, czyli Joanna i Patryk Kowalscy, po 25 latach wspólnego życia, przeżywają kryzys. W roli Joanny wystąpiła Monika Chrzanowska, a w roli Patryka Mariusz Marczyk.

Małżeństwo mieszka w oddzielnych pokojach, a ich największym minusem jest brak zrozumienia drugiej osoby. Każde z nich ma własne przyzwyczajenia i poglądy, których twardo pilnuje. Wzajemne zarzuty są banalne, a zarazem bardzo śmieszne, ponieważ tak naprawdę ukazują życie codzienne pospolitych rodzin. Satyryczne perypetie dwojga ludzi doprowadzają ich do tytułowej separacji. Satyryczna opowieść o perypetiach skłóconych małżonków doprowadzała co chwila łukowską publiczność do wybuchów śmiechu. A jak to w komediach bywa, wszystko skończyło się happy endem. Naszym widzom serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe