Kacper Siwiak z ŁOK wyróżniony w Finale 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Ostrołęce

  • 14 października 2020, 13:02
  • Sławomir Żyłka
kacper_siwiak_65_okr_2020.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Finał 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbył się w dniach 9–11 października mimo nasilających się zagrożeń epidemiologicznych.

Organizatorzy zadbali o środki bezpieczeństwa uczestników, których było aż 52. Turniej recytatorski obejmował dwie kategorie wiekowe. Młodzież szkół średnich reprezentowało 26 recytatorów a  kategorię dorosłych 21 osób a 5 wzięło udział w turnieju wywiedzione ze słowa. Jury w składzie: prof. Bożena Suchocka, prof. Wiesław Komasa - aktor, Michał Kurek - aktor, prof. Krzysztof Mrowcewicz i prof. Lech Śliwonik – przewodniczący nagrodziło i wyróżniło 17 laureatów. W kategorii młodzieżowej przyznano 4 wyróżnienia. Jedno z nich przypadło Kacprowi Siwiakowi, który, mimo, że jest już w klasie maturalnej nie porzucił pasji recytatorskich.

Gratulujemy Kacprowi kolejnego sukcesu, cenimy jego pokorę… i talent.

Sławomir Żyłka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe