Wystawa fotografii Joanny Kielmas ,,W obiektywie Joanny” /7-14 października 2020

  • 4 października 2020, 15:24
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa fotografii Joanny Kielmas ,,W obiektywie Joanny” /7-14 października…
Przez krótką chwilę w Galerii PROwizorium pojawi się wystawa fotografii Joanny Kielmas ,,W obiektywie Joanny”.

Wyciszone pejzaże, odrobina fotografii miast, to będzie można obejrzeć w ŁOK-u przez tydzień w dniach 7-14 października 2020.

O sobie, a bardziej o wystawie Joanna pisze tak:

Nazywam się Joanna Kielmas. Mieszkam w Łukowie. Jestem studentką na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, drugiego stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Fotografia zawsze odgrywała w moim życiu ważną rolę. Bardzo często uwieczniam na swoich zdjęciach miejsca, które miałam okazję zobaczyć i do których mam ogromny sentyment. Uwielbiam uwieczniać na swoich fotografiach malownicze zachody słońca, piękno natury: kwiaty, krajobrazy, a także architekturę miast. Często podróżuję po różnych zakątkach Polski. Każde miejsce, które odwiedzam, zawsze uwieczniam na zdjęciach.

W wystawie chciałam przedstawić miejsca, które odwiedziłam i są one dla mnie wyjątkowe. Ekspozycja przedstawia moją miłość do fotografii i pokazuje różne zakątki Polski: Miasto Grudziądz, Lublin, Polskie Tatry, Jezioro Firlej i wiele innych. Zaprezentowany wernisaż jest szczeblem umożliwiającym zdobycia dodatkowych punktów do uzyskania stypendium rektora Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe