„Łuków w trzy wieki do wolności – prezentacje filmów”

  • 15 października 2020, 12:18
  • Tomasz Kanadys
„Łuków w trzy wieki do wolności – prezentacje filmów”
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w projekcie „Łuków w trzy wieki do wolności – prezentacje filmów”.

Będzie to mobilna wystawa multimedialna, składająca się z filmów zrealizowanych przez Łukowski Ośrodek Kultury: „Łuków z okresu 20-lecia międzywojennego” oraz „Łuków z okresu 1939-1945”. Zdjęcia udostępnił portal Łuków Historia. Prezentacje multimedialne ilustrowane są muzyką z danej epoki oraz poezją patriotyczną w wykonaniu Teatru Poezji ŁOK.
Miejsca projekcji na telebimie: Łuków, Stanin, Trzebieszów, Ulan, Wiśniew i Dąbie.

Termin: 15-20 października 2020 roku.

W przypadku niesprzyjającej pogody zapraszamy do Kina Łuków w tym samym terminie o godz. 12:00. Filmy zostaną również przekazane szkołom powiatu łukowskiego. 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria 1920”.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe