Animacja w czasach kwarantanny [Otwarty Turniej Wiedzy „100 pytań w 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka JPII”] /część 73.

  • 15 października 2020, 15:00
  • Tomasz Kanadys
Animacja w czasach kwarantanny [Otwarty Turniej Wiedzy „100 pytań w 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka JPII”] /część 73.
Łukowski Ośrodek Kultury zachęca do wzięcia udziału w Otwartym Turnieju Wiedzy „100 pytań w 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka JPII”.

Organizatorem konkursu jest Gmina Łuków. Finał turnieju odbędzie się w sobotę 17 października 2020 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łuków. Udział w turnieju jest otwarty, od lat 14 i bez kategorii wiekowych. Turniej obejmuje 100 pytań testowych z 3 wariantami odpowiedzi. Wymagana wcześniejsza rejestracja. Osoby pełnoletnie otrzymają nagrody pieniężne a osoby niepełnoletnie rzeczowe. Za pierwsze miejsce przysługuje nagroda pieniężna lub rzeczowa w wysokości 1000 zł, za drugie w wysokości 600 zł a za trzecie w wysokości 500 zł. Turniej odbędzie się z zachowaniem obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych.

Więcej informacji o konkursie oraz rejestracja do turnieju na stronie organizatora Gminy Łuków https://www.lukow.ug.gov.pl/index.php

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe