Oglądanie w sieci dla dzieci i dorosłych [Kino w trampkach] /odcinek 44.

  • 17 października 2020, 15:30
  • Iwona Krystecka
Oglądanie w sieci dla dzieci i dorosłych [Kino w trampkach] /odcinek 44.
Dzisiaj zapraszam Was na Festiwal Filmowy dla dzieci i młodzieży. „Kino w trampkach” działa już od siedmiu lat – co roku są to projekcje, warsztaty, dyskusje i spotkania z twórcami.

Oraz sporo materiałów do pracy z dziećmi i młodzieżą dla nauczycieli, rodziców, edukatorów. Tegoroczna edycja z przyczyn obiektywnych musiała przyjąć trochę inną formę. Ale dzięki temu każdy ma dostęp do tej świetnej imprezy z własnych czterech kątów. W programie jest 28 filmów krótkometrażowych z całego świata i 10 scenariuszy zajęć opartych o podstawę programową. Wszystkie materiały dostępne będą online,  dzięki temu nauczyciele w szkołach, rodzice w domach, a edukatorzy w domach kultury mogą zorganizować dzieciom i młodzieży wyjątkowe zajęcia filmowe pełne emocji i dyskusji. Serdecznie zapraszamy. 

https://www.kinowtrampkach.pl/

Iwona Krystecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe