Podróże kulturalne [Aplikacje dla podróżników] /odcinek 33.

  • 19 października 2020, 09:00
  • Iwona Krystecka
Podróże kulturalne [Aplikacje dla podróżników] /odcinek 33.
Dzisiaj zamiast artykułu typowo o podróżach będzie o aplikacjach, które te podróże ułatwiają.

Czasami mam wrażenie, że jestem jedyną osobą, która jeszcze używa papierowych map i oczywiście nigdy nie przestanę ich polecać. Faktem jest jednak, że dzisiaj już każdy podróżuje ze smartfonem w ręku więc równie dobrze możemy go wykorzystać dla naszej korzyści. Oprócz tych z mapami, artykuł poleca wiele innych użytecznych aplikacji. Z aplikacji nie wymienionych w poniższym artykule ja ze swojej strony mogę jeszcze dodać coś dla amatorów ornitologów. Projekt badawczy BirdNET wykorzystuje sztuczne sieci neuronowe do szkolenia komputerów w celu zidentyfikowania prawie 1000 najczęściej występujących gatunków w Ameryce Północnej i Europie.  Działa świetnie, musimy mieć tylko włączoną lokalizację. Chyba każdy natomiast zna aplikację Tripadvisor – setki milionów opinii o hotelach, restauracjach, zabytkach i wszelakich miejscach na świecie. A dla roślinożerców oczywiście jeszcze HappyCow -  serwis internetowy, który wymienia źródła wegańskiej, wegetariańskiej i zdrowej żywności.

http://www.nieprzyziemni.pl/najciekawsze-aplikacje-dla-kazdego-podroznika/?fbclid=IwAR3oiy82vw7gBjnz4loksay1ZkSXe76Gj7ZUUIVsUIcH-3-kA2lPQKjCtho

Iwona Krystecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe