Animacja w czasach kwarantanny [Konkurs fotograficzny „Drzewo w krajobrazie”] /część 74.

  • 17 października 2020, 17:00
  • Tomasz Kanadys
Animacja w czasach kwarantanny [Konkurs fotograficzny „Drzewo w krajobrazie”] /część 74.
Łukowski Ośrodek Kultury zachęca do wzięcia udziału w powiatowym konkursie fotograficznym „Drzewo w krajobrazie”.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie.

Drzewa pełnią w krajobrazie różnorodne funkcje, są środowiskiem życia dla wielu organizmów, natchnieniem dla poetów, miejscem odpoczynku w lesie czy w parku. Mają znaczenie symboliczne, klimatyczne i kulturowe. Włączając się w obchody Międzynarodowego Dnia Krajobrazu 2020, których organizatorem jest Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie zachęca do wzięcia udziału w powiatowym konkursie fotograficznym „Drzewo w krajobrazie”. Zadaniem uczestnika będzie wykonanie fotografii (format .jpg lub .png, wymiary 10x15, zdjęcie nie może być poddane obróbce graficznej) zgodnej z tematem konkursu w terminie do 19 października 2020 roku i odesłanie opisanego zdjęcia (imię i nazwisko, nazwa szkoły, wiek, tytuł) na adres e-mail [email protected] lub [email protected]

Jury dokona oceny prac w dwóch kategoriach wiekowych (kategoria I – szkoły podstawowe, kategoria II – szkoły ponadpodstawowe). 20 października 2020 roku w Międzynarodowym Dniu Krajobrazu, na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie oraz w mediach społecznościowych zostaną opublikowane wyniki konkursu.

Zachęcamy do udziału!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe