Zuzanna Bochman i Anastazja Klimiuk z ŁOK laureatkami międzynarodowych festiwali wokalnych

  • 20 października 2020, 10:43
  • Tomasz Kanadys
Zuzanna Bochman i Anastazja Klimiuk z ŁOK laureatkami międzynarodowych festiwali wokalnych
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach wokalistek Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Zuzanna Bochman i Anastaja Klimiuk wzięły ostatnio udział w międzynarodowym konkursie wokalnym online „World Art Games” w Hiszpanii. Uczestniczyli w nim wokaliści z ponad 30 krajów. Zuzanna Bochman w II kategorii wiekowej 10-12 lat zdobyła 92/100 punktów i zajęła I miejsce – nagroda 1 stopnia w kategorii śpiew. Anastazja Klimiuk w IV kategorii wiekowej 16-19 lat zdobyła 90/100 punktów i również zajęła I miejsce – nagroda 1 stopnia w kategorii śpiew.

W innym międzynarodowym konkursie wokalnym online w Hiszpanii „The song” dziewczyny również zajęły pierwsze miejsca – nagrody 1 stopnia w kategorii śpiew jazzowy. Zuzanna Bochman w IV kategorii wiekowej 12-14 lat zdobyła 90/100 punktów a Anastazja Klimiuk w VI kategorii wiekowej 18-25 lat zdobyła 92/100 punktów.

Organizatorem obu konkursów była Fiestalonia Milenio.

Dziewczyny wzięły też udział w XV Ogólnopolskim Festiwalu Laureatów Festiwali Piosenki „Laur 2020” online. W festiwalu tym mogą wziąć udział laureaci konkursów wokalnych o co najmniej wojewódzkim zasięgu. Anastazja zdobyła tutaj Srebrny Laur – II miejsce a Zuzia Brązowy Laur – III miejsce. Organizatorem konkursu jest Fundacja Estradowej Twórczości Dzieci i Młodzieży „EDA Art.” w Bydgoszczy.

Zuzanna zdobyła również wyróżnienie na XII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Kwietnik” online w Kutnie.

Natomiast Anastazja brała ostatnio udział w międzynarodowym konkursie wokalnym online „World of Arts 2020” w Pradze i zajęła na nim II miejsce w kategorii śpiew solo. Organizatorem konkursu był Europejski Festiwalowy Projekt „STARS WAY”. Patronat: „World Union of Culture”. W skład międzynarodowego jury zaproszony został dyrektor artystyczny Agencji SSCE – Saribek Sargsyan.

Ponadto Anastazja w drugiej edycji letniego międzynarodowego konkursu „Digi-Talenty Lato 2020” zdobyła wyróżnienie 1 stopnia. W konkursie tym udział wzięło ok. 2 tys. wokalistów z całego świata.

Serdeczne gratulacje dla dziewczyn!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe