Zwiedzaj Muzeum Regionalne w Łukowie z mobilnym przewodnikiem z udziałem ŁOK

  • 22 października 2020, 12:12
  • Tomasz Kanadys
Zwiedzaj Muzeum Regionalne w Łukowie z mobilnym przewodnikiem z udziałem ŁOK
Muzeum Regionalne w Łukowie zaprasza do zwiedzania wystaw stałych z nowym mobilnym przewodnikiem. Projekt został zrealizowany przy pomocy Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Głosu użyczył Kacper Siwiak – uczestnik warsztatów recytatorskich w ŁOK. Kacper jest laureatem wielu konkursów recytatorskich o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Od wielu lat swój warsztat słowa kształci u Sławomira Żyłki, instruktora ds. recytacji w ŁOK.

Podczas zwiedzania, podążając za głosem lektora, wysłuchacie Państwo krótkich opowieści o muzealnych ekspozycjach, jak również poznacie zarys historii i kultury ludowej naszego regionu. Miłośnicy „łukowskich amonitów” usłyszą krótką opowieść o łukowskich krach jurajskich a osoby zainteresowane rzeźbą historię powstania Łukowskiego Ośrodka Rzeźby Ludowej. Informacje i ciekawostki zawarte w tych opowieściach z pewnością umilą odbiór ekspozycji wszystkim odwiedzającym Muzeum Regionalne w Łukowie.

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe