Mobilna wystawa „Łuków w trzy wieki do wolności – prezentacje filmów” [FOTO] [WIDEO]

  • 23 października 2020, 11:04
  • Tomasz Kanadys
Mobilna wystawa „Łuków w trzy wieki do wolności – prezentacje filmów”…
We wtorek 20 października 2020 roku Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców Łukowa do udziału w projekcie „Łuków w trzy wieki do wolności – prezentacje filmów”.

Przez kilka godzin łukowianie mieli okazję zobaczyć na telebimie, ustawionym na Placu Solidarności i Wolności, wystawę multimedialną.

Były to dwa filmy zrealizowane przez Łukowski Ośrodek Kultury: „Łuków z okresu 20-lecia międzywojennego” oraz „Łuków z okresu 1939-1945”. Archiwalne zdjęcia do filmów udostępnił portal Łuków Historia.

Prezentacje multimedialne dodatkowo ilustrowane były muzyką z danej epoki oraz poezją patriotyczną w wykonaniu Teatru Poezji ŁOK. Głosu użyczyli: Julia Semczuk, Julia Sposób, oraz Kacper Siwiak.

FILM DO OBEJRZENIA:

 

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria 1920”.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe