Konkurs Fotograficzny "Trzy Wieki do Wolności" [FOTO]

  • 4 listopada 2020, 11:48
  • Anna Karolkiewicz
Konkurs Fotograficzny "Trzy Wieki do Wolności" [FOTO]
Prace nadesłane na konkurs fotograficzny „Trzy wieki do wolności” ukazują głównie miejsca, związane z walką o odzyskanie wolności i niepodległości w okresie od początku rozbiorów po roku 1989.

Wyzwanie podjęło jedynie troje młodych  ludzi, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni i gratulujemy postawy.

Fotografie zaprezentowane są w formie mini wystawy przy Galerii PROwizorium w Łukowskim Ośrodku Kultury. Z większości tych fotografii powstaje kalendarz na rok 2021. Osoby nagrodzone zostaną indywidualnie poinformowane o wyróżnieniu, a wręczenie dyplomów i upominków będzie miało miejsce 10 listopada 2020 roku podczas Koncertu Galowego Laureatów Konkursów o godzinie 12.00 /Sala Widowiskowa ŁOK/.

Projekt dofinansowano ze środków Programu wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej#wiktoria1920”.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe