Konkurs plastyczny „Zainspirowani w… starym kinie” [FOTO]

  • 4 listopada 2020, 11:58
  • Anna Karolkiewicz
Konkurs plastyczny „Zainspirowani w… starym kinie” [FOTO]
Podsumowując konkurs plastyczny „Zainspirowani w… starym kinie” pragniemy, przede wszystkim podziękować tej jednej jedynej artystycznej  duszy, która zdecydowała się podjąć artystyczny wysiłek i coś stworzyć.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy Lenę Adamczyk na 10 listopada 2020r. na uroczystość wręczenia dyplomów i upominków, które będzie miało miejsce w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury, o godzinie 12.00 podczas Koncertu Galowego Laureatów Konkursów.
 
Działania w ramach realizacji zadania dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych” oraz logotypu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe