Zmiany w działalności Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 6 listopada 2020, 11:54
  • Grzegorz Skwarek
Zmiany w działalności Łukowskiego Ośrodka Kultury
Łukowski Ośrodek Kultury informuje, że w związku z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów od dnia 7 listopada do dnia 29 listopada 2020 r. zostaje zawieszona  działalność Kina Łuków.

Zawieszone zostają otwarte zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy  na zaplanowane w tym okresie  koncerty, spektakle i wystawy. Będą one dostępne za pośrednictwem Internetu.

Na podstawie wytycznych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu będą kontynuowane zajęcia stałych grup artystycznych tj. teatralnych, wokalnych, tanecznych i muzycznych przygotowujących programy i spektakle.  Zapraszamy do uczestnictwa IV Łukowskiej Mocy Kultury, której wydarzenia będą transmitowane na stronie ŁOK oraz na profilu FB i kanale You Tube.  Pragniemy zapewnić, że w związku ze zmieniającą się sytuacją, bogatsi o doświadczenia z wiosny br. pracujemy nad specjalną ofertę kulturalną i artystyczną, którą będziemy mogli zaoferować mieszkańcom z zachowaniem obostrzeń stanu epidemicznego. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.lok.lukow.pl.

Grzegorz Skwarek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe