Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku nagrodzony na 16. Wojewódzkim Przeglądzie Rękodzieła i Twórczości Plastycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych

  • 6 listopada 2020, 12:10
  • Alicja Dymitruk
Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku nagrodzony na 16. Wojewódzkim Przeglądzie…
Niezmiernie miło nam poinformować, że Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zdobył nagrodę i wyróżnienie w 16. Wojewódzkim Przeglądzie Rękodzieła i Twórczości Plastycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych. 

Wysłaliśmy na przegląd prace zbiorowe i indywidualne, których autorkami są Słuchaczki na co dzień uczęszczające na zajęcia "Rękodzieło" pod kierownictwem Zofii Grom oraz "Mała forma malarska" pod kierownictwem Anny Karolkiewicz. 

ŁUTW otrzymał nagrodę grupową oraz wyróżnienie indywidualne dla Hanny Wasak. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych Pań, którym składamy ogromne gratulacje! :)

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe