XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie” [PODSUMOWANIE]

  • 6 listopada 2020, 12:17
  • Alicja Dymitruk
XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie” [PODSUMOWANIE]
Jubileuszowy XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie” odbył się w zmienionej niż dotychczas formie on-line. 

29 października 2020 r. na fb Łukowskiego Ośrodka Kultury zostało opublikowanych  65 nagrań uczestników, które wzięły udział w głosowaniu o trzy Nagrody Publiczności w każdej kategorii wiekowej. Młodzi recytatorzy zaprezentowali utwory należące do kanonu polskiej poezji dla najmłodszych. 

W kategorii I (3-4 lata) Nagrodę Publiczności otrzymali: 
Łucja Łukasik, Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Mały Odkrywca” (769 głosów), 
Adam Kowalik, Przedszkole w Hucie Dąbrowie (759 głosów), 
Łucja Niewęgłowska, Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Czerśli (639 głosów).

W kategorii II (5-6 lat) Nagrodę Publiczności otrzymały: 
Alicja Szczęśniak, Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jarczewie (622 głosy), 
Natalia Jazurek Przedszkole Miejskie nr 4 „Fantazja” w Łukowie (580 głosów), 
Nadia Dylda, Przedszkole Miejskie nr 7 „Szczęśliwa Siódemka” w Łukowie (421 głosów).

Oprócz wyżej wymienionych nagród, komisja oceniająca wystąpienia młodych recytatorów, postanowiła docenić prezentacje recytatorskie oraz zachęcić wszystkich uczestników do doskonalenia umiejętności i dalszych ćwiczeń.

Składamy podziękowanie Starostwu Powiatowemu w Łukowie, które od lat jest mecenasem turnieju. Podziękowania należą się również rodzicom, opiekunom, nauczycielom, którzy pracują z młodymi recytatorami i z niesłabnącym zapałem rokrocznie przygotowują dzieci do występów publicznych. 

Wszystkie prezentacje zasługują na ogromne gratulacje i brawa, a także na upominki, które będzie można odebrać w Łukowskim Ośrodku Kultury od 24.11.2020r. Przepraszamy za utrudnienia. 

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem XX Powiatowego Turnieju Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie”.

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Organizator
Organizator 12 listopada 2020, 10:02
Głosowanie na fb miało za zadanie wyłonić trzy Nagrody Publiczności w każdej kategorii wiekowej - troje wykonawców otrzyma równorzędne nagrody i jednakowe podziękowania. Jeżeli chodzi o techniczną stronę głosowania oraz o jego zakończenie, zostało ono przeprowadzone prawidłowo, gdzie dopuszczalna jest granica różnicy kilku głosów.
Bardzo gratulujemy młodym recytatorom, ponieważ wierzymy, że najważniejsza w sztuce recytacji jest chęć nauki, doskonalenia siebie i zabawy słowem. Pozdrawiamy.
Monika P.
Monika P. 7 listopada 2020, 09:54
Niestety , ale wynik z godziny 16 w kategorii I był zupełnie inny, dużo osób śledziło i może potwierdzić, organizator powinien tego przypilnowować . Bardzo nieładnie z Waszej strony 👎👎👎
Marta
Marta 6 listopada 2020, 13:06
O godzinie 16.00 były zupełnie inne wyniki w kategorii I , ktoś tu się nie spisał jeśli chodzi o sprawdzenie wyników .

Pozostałe