Muzeum regionalne: Konkurs fotograficzny pt. ,,Ziemia Łukowska bliska sercu"

  • 18 listopada 2020, 14:42
  • Muzeum Regionalne
Muzeum regionalne: Konkurs fotograficzny pt. ,,Ziemia Łukowska bliska…
Podsumowanie konkursu fotograficznego pt. ,,Ziemia Łukowska bliska sercu"

W dniu 06.11.2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Ziemia Łukowska bliska sercu", zorganizowanego przez Muzeum Regionalne w Łukowie z okazji jubileuszu 60 – lecia istnienia placówki. W konkursie wzięło udział 18 uczestników, którzy nadesłali 32 zdjęcia. Komisja konkursowa powołana przez organizatora oceniła nadesłane fotografie, biorąc pod uwagę zgodność z treścią regulaminu oraz oryginalność pomysłu.

Nagrody otrzymali:
I miejsce:
1. Cezary Kozakowski - ,,Cmentarz wojenny w Gręzówce"
II miejsce (ex aequo):
1. Bartosz Rychta - ,,Krzna – weź głęboki oddech"
2. Kamil Celej - ,,Wschód słońca nad Okrzeją"
III miejsce (ex aequo):
1. Magdalena Mitura - ,,Muzeum H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej"
2. Marta Niedziałek - ,,Las Zapowiednik"
3. Jakub Macioszek - ,,Czerwona tama"

Komisja postanowiła przyznać wyróżnienia wszystkim pozostałym osobom biorącym udział w konkursie. Dodatkowo zgodnie z regulaminem wszystkie fotografie biorą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą zwycięzcę konkursu publiczności. Głosowanie, w terminie do dnia 22.11.2020 r. (niedziela), odbywa się na stronie Facebook naszego muzeum https://pl-pl.facebook.com/Muzeum1920 poprzez ,,polubienie" najciekawszych prac.  Uczestnik konkursu, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów (like'ów) otrzyma nagrodę publiczności. O końcowych wynikach głosowania poinformujemy niebawem. Zapraszamy do głosowania.

Muzeum Regionalne

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe