Koncert „Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 27.02.2018, 13:22 (aktualizacja 20.03.2018 18:32)
  • Tomasz Kanadys
Koncert „Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury
W sobotę 24 lutego 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert „Muzyczny Tandem”. Podczas koncertu wystąpili wokaliści Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury w parach, najmłodsi z najstarszymi.

Wokalne duety na scenie tworzyli: Gabrysia Rek i Karolina Oklińska w piosence „Świat to muzyka”, Maja Misiak i Ola Misiak oraz Dominika Niedziółka i Wiktoria Niedziółka w piosence „Co jest dobre a co złe”, Zuzanna Bochman i Anastazja Klimiuk w piosence „Twój styl”, Emilka Szcześniak i Klaudia Borejko w piosence „Tęcza”, Maja Przegalińska i Monika Sołtyszewska w piosence „Czas porzucić strach”, Mikołaj Gajowy i Nikodem Marek w piosence „W stronę słońca”, Zosia Szczuchniak i Monika Sołtyszewska w piosence „To jest samba”, Oliwia Dzido i Wiktoria Niedziółka w piosence „Kiedyś sens odnajdę”, Marta Wardak i Sylwia Purzycka w piosence „Z naszymi marzeniami”, Weronika Wierzchowska i Marta Skurka w piosence „Przez ten szum”, Gabrysia Łukasik i Julia Stolarczyk w piosence „Afera” oraz Karolina Jastrzębska i Dominika Niedziółka w piosence „To muzyka”.

Koncert „Muzyczny Tandem” poprowadzili mistrzowie recytacji: Natalia Dyjak z Teatru „Straszydełka” z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie oraz Bartłomiej Niewęgłowski z Teatru Poezji Słowa z Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Koncert przygotowała Monika Sołtyszewska - instruktor wokalny Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe