Animacja w czasach kwarantanny [XXVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60. i 70. pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”] /część 77.

  • 19 listopada 2020, 09:00
  • Tomasz Kanadys
Animacja w czasach kwarantanny [XXVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60. i 70. pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”] /część 77.
Łukowski Ośrodek Kultury w imieniu Klubu 2012 przy Towarzystwie Olimpijczyków Polskich w Wyszkowie zaprasza do udziału w XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki lat 60. i 70. pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”.

Konkurs odbędzie się w czerwcu 2021 roku. Ma za zadanie popularyzować polską piosenkę oraz polskich autorów i kompozytorów tworzących w latach 60. i 70. W festiwalu może wziąć udział młodzież od lat 14 (soliści i zespoły). Wykonawca przygotowuje trzy polskie piosenki z lat 60. i 70., zachowując oryginalną linię melodyczną. Zainteresowane osoby mogą wysłać do 6 marca 2021 roku formularz zgłoszeniowy oraz nagrane na płycie CD trzy piosenki napisane i skomponowane przez polskich autorów słów i polskich kompozytorów. Kwalifikacji do festiwalu dokona kierownictwo artystyczne festiwalu, które wybierze 20 najlepszych wykonawców, zapraszając ich jednocześnie do koncertu finalistów. Dodatkowo przed festiwalem odbędą się spotkania artystyczne (warsztaty) przygotowujące do koncertu. Regulamin festiwalu, Zgłoszenie oraz Klauzula informacyjna RODO jest dostępna na stronie: http://klub2012.com.pl/regulaminy

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe