Wystawa „Cała wstecz /Estrada/ 1980-1989"

  • 10 grudnia 2020, 13:03
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa „Cała wstecz /Estrada/ 1980-1989"
Od 3 grudnia 2020 roku Galeria PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wystawę „Cała wstecz /Estrada/ 1980-1989". Do końca stycznia 2021 wystawa będzie czekać na widzów w Galerii Prowizorium na chwilę, aż zostaną zniesione ograniczenia związane z pandemią, w marcu zostanie udostępniona w Galerii Przechodniej od strony ul. Browarnej.

Już teraz można ją zwiedzać wirtualnie.


Wystawa składa się ze zdjęć archiwalnych Łukowskiego Ośrodka Kultury. Jest sentymentalną podróżą w latach 70 i 80 te ubiegłego  wieku dzięki wspomnieniom licznych koncertów organizowanych przez ŁOK Odnajdziemy tu zdjęcia z koncertów łukowskich artystów (np. Zofia Kamola, Tadeusz Bochman, Janusz Smyk) oraz tak znanych gwiazd estrady sceny jak   Maanam, Daab, Budka Suflera, Perfect, Lombard, Rezerwat, Irena Jarocka, Irena Santor, Hanka Bielicka, Mieczysław Fogg i wiele innych).
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe