Miasto Łuków: Dyrektor żłobka w Łukowie

  • 15 grudnia 2020, 16:49
  • Tomasz Goławski
Miasto Łuków: Dyrektor żłobka w Łukowie
Dorota Jońska, pracująca dotychczas w Przedszkolu Miejskim nr 4 „Fantazja” w Łukowie została wybrana na stanowisko dyrektora Żłobka Miejskiego nr 1.

To wynik postępowania konkursowego, jakie ogłoszone zostało w Urzędzie Miasta Łuków w listopadzie bieżącego roku. Jednym z pierwszych zadań stojących przed nową panią dyrektor będzie przeprowadzenie procesu rekrutacji do nowopowstałego obiektu.

Żłobek zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego 18 w Łukowie, już wkrótce pomieści 48 dzieci w wieku do 3 lat. Inwestycja polegająca na wybudowaniu dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych, parterowego budynku o powierzchni ponad 360m2 oraz zakupie pierwszego wyposażenia kosztowała około 2 mln zł, z czego 80% stanowi dofinansowanie z programu „MALUCH+”.

Nowo utworzony żłobek będzie pierwszą tego typu jednostką, prowadzona przez Miasto Łuków. Informacje dotyczące rekrutacji dzieci do placówki będą sukcesywnie przekazywane opinii publicznej. Tymczasem władze miasta gratulują dyrektor placówki wygranej w konkursie i składają życzenia realizacji zamierzeń zawodowych oraz sukcesów w życiu prywatnym.

Tomasz Goławski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe