XX edycja Szlachetnej Paczki [FOTO]

  • 18 grudnia 2020, 11:15
  • Agnieszka Knapik-Bilska
XX edycja Szlachetnej Paczki [FOTO]
W dniach 12 i 13 grudnia 2020 roku odbyła się XX edycja Szlachetnej Paczki, a po raz czwarty „weekend cudów” gościł w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Wolontariusze: Renata Dębczak, Damian Pawlak, Piotr Kisiel, Piotr Wróbel, Agnieszka Czyżak, Iga Durka, Martyna Kiryła, Katarzyna Antolak, Oliwia Buhaj, Agnieszka Chełchowska, na czele z liderką Magdaleną Ciołek zawieźli paczki od darczyńców do potrzebujących  rodzin.

W tym roku 21 rodzin otrzymało wsparcie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom …Ta edycja Szlachetnej Paczki jeszcze bardziej nauczyła nas, że warto pomagać. Pokazała każdemu z nas, że trzeba być wdzięcznym, za to co mamy. 

Agnieszka Knapik-Bilska

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe