Sukcesy wokalne Zuzanny Bochman z ŁOK

  • 18 grudnia 2020, 16:56
  • Tomasz Kanadys
Sukcesy wokalne Zuzanny Bochman z ŁOK
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach wokalnych Zuzanny Bochman, wokalistki Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Zuzanna wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu na Wyspach Kanaryjskich on-line „UniverSong – Festival Internacional de la Canción de Las Islas Canarias”. W konkursie tym udział wzięli wokaliści z 57 krajów. Zuzia znalazła się w ścisłym gronie laureatów otrzymując 1 z 5 dyplomów finalistów tego konkursu.

Zuzanna wzięła również udział w II Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej Lipsko 2020. W tym konkursie, również zorganizowanym on-line, udział wzięło 99 wokalistów. Zuzia zajęła II miejsce w kategorii wiekowej kl. IV-VI szkoły podstawowe.

W kolejnym konkursie muzycznym on-line „Piosenki i Pieśni Patriotycznej” w kategorii II zwycięstwo przypadło Zuzannie Bochman, która zaśpiewała „W listopadzie”. Na konkurs ten wpłynęło 26 zgłoszeń. Konkurs zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Długosiodle.

W tych dwóch ostatnich konkursach Zuzia reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie. Jej nagranie konkursowe możemy zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=PvZ9Jp4kJAI

Gratulujemy Zuzannie i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swojej pasji!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe