Miasto Łuków: Nowe terminy odbioru odpadów komunalnych

  • 29 grudnia 2020, 09:07
  • Tomasz Goławski
Miasto Łuków: Nowe terminy odbioru odpadów komunalnych
Urząd Miasta Łuków informuje, że od 1 stycznia 2021 roku zmieniają się dni odbiorów odpadów komunalnych dla mieszkańców miasta dla poszczególnych ulic.

Miasto zostanie podzielone na 6 rejonów skupiających wybrane ulice, kiedy to będą odbierane śmieci. Odbiór odpadów od przedsiębiorców będzie się odbywał zgodnie z rozkładami dla nieruchomości zamieszkałych.

Harmonogramy odbioru odpadów dla poszczególnych ulic znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Miasta Łuków bądź na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o. o. w Łukowie.

Harmonogram odbioru odpadów w 2021 roku: http://www.lukow.pl/dla-mieszkancow/gospodarka-komunalna/odpady-komunalne/harmonogram-odbioru-odpadow

Tomasz Goławski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe