Wokalistki ŁOK Emilka Szcześniak i Zuzia Bochman goścmi TVP3 Lublin [FOTO]

  • 30 grudnia 2020, 17:25
  • Tomasz Kanadys
Wokalistki ŁOK Emilka Szcześniak i Zuzia Bochman goścmi TVP3 Lublin [FOTO]
Emilka Szcześniak i Zuzia Bochman, dwie młode utalentowane wokalistki Łukowskiego Ośrodka Kultury, w środę 30 stycznia 2020 roku, były gośćmi programu na żywo „Między Wisłą i Bugiem” w TVP3 Lublin.

Emilia zaśpiewała kolędę „Zapal światło” a Zuzanna piosenkę „Song trzymających ściany”. Ponadto dziewczyny udzieliły wywiadu o swych pasjach i sukcesach wokalnych na arenie międzynarodowej, ogólnopolskiej oraz wojewódzkiej. Opowiedziały też o wydanej tym roku przez Łukowski Ośrodek Kultury płycie CD „Fabryka Piosenki vol. 1”, na której są między innymi ich nagrania oraz kalendarze ŁOK na 2021 rok.

Całe nagranie programu tutaj https://lublin.tvp.pl/42790638/poranek-miedzy-wisla-i-bugiem

„Między Wisłą i Bugiem” 30 grudnia 2020. Zuzanna Bochman śpiewa od 30 sekundy. Wywiad z Emilka i Zuzią od 56 min. i 7 sekundy. Emilka śpiewa od 1 godz. 54 min. i 40 sekund.

Po zakończeniu programu udzieliliśmy też wywiadu dla Panoramy Lubelskiej. Emisja w najbliższym czasie.

Bardzo dziękujemy za fantastyczne przyjęcie współprowadzącym program: Annie Rapcewicz-Wiśniewskiej i Grzegorzowi Kunie oraz całej ekipie technicznej TVP3 Lublin.

Miło nam też poinformować, że Łukowski Ośrodek Kultury dostał zaproszenie od Telewizji Polskiej na kolejne nagranie, tym razem z naszymi najlepszymi recytatorami. Szczegóły wkrótce :)

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe