ŁOK z głębokim żalem zawiadamia, że w wieku 72 lat odszedł na wieczny spoczynek Tadeusz Glinkowski

  • 5 stycznia 2021, 17:35
  • Tomasz Kanadys
ŁOK z głębokim żalem zawiadamia, że w wieku 72 lat odszedł na wieczny spoczynek Tadeusz Glinkowski
Łukowski Ośrodek Kultury z głębokim żalem zawiadamia, że w wieku 72 lat odszedł na wieczny spoczynek Tadeusz Glinkowski.

Po długiej i ciężkiej chorobie 2 stycznia 2021 roku zmarł Tadeusz Glinkowski, znany muzyk i członek zespołu Łukband, grającego od lat w Łukowskim Ośrodku Kultury. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w czwartek 7 stycznia 2021 roku w kościele Przemienienia Pańskiego o godzinie 14:00. Następnie ciało zmarłego zostanie pochowane na cmentarzu parafialnym Świętego Rocha w Łukowie.

Tadeusz Glinkowski to znany w Łukowie muzyk i członek zespołu jazzowego Łukband. W zespole z nim grali: Jan Glinkowski, Ryszard Znój, Zbigniew Zemło oraz Jarosław Juchniewicz. Znany był także ze swego zamiłowania do tenisa ziemnego.

Cześć Jego pamięci!

Rodzinie, członkom zespołu Łukband oraz wszystkim bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrektor i pracownicy Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe