I Ogólnopolski Konkurs poezji śpiewanej pamięci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Brylanty ‘44

  • 7 stycznia 2021, 08:42
  • Anna Karolkiewicz
I Ogólnopolski Konkurs poezji śpiewanej pamięci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Brylanty ‘44
Śpiewasz? Komponujesz? – ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli coś Ci w duszy gra… Zaśpiewaj utwór Krzysztofa Kamila Baczyńskiego!

Przygotuj wraz z nami artystyczną, muzyczną ucztę w 77 rocznicę upamiętniającą Bohaterów Powstania Warszawskiego. I Ogólnopolski Konkurs poezji śpiewanej pamięci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Brylanty ‘44. Organizator: Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc. Partner: Łukowski Ośrodek Kultury. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego. Naszym celem było stworzenie formuły jak najbardziej otwartej - dzieci, młodzież, dorośli … debiuty, amatorzy znający już smak publicznych występów, profesjonaliści, dla których tworzenie i scena to żywioł…soliści, pieśniarze, melorecytatorzy, bardowie, duety, tercety, sekstety, zespoły… Z playbackiem, akompaniamentem lub ,,na żywo”– najważniejsze aby z nową i oryginalną muzyką… i z tekstem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Każdemu nadesłanemu utworowi poświęcimy należytą uwagę i poddamy ocenie profesjonalnego Jury. Pula nagród:10 tys zł! Podejmij twórcze wyzwanie!

Zgłoszenia do 31 maja 2021

Zapraszamy! Szczegóły organizacyjne i regulamin na www.cegielkowo.pl

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe