„Bieg Tropem Wilczym” w Łukowie

  • 2.03.2018, 13:32 (aktualizacja 05.03.2018 08:34)
  • Tomasz Kanadys
„Bieg Tropem Wilczym” w Łukowie
Zapraszamy wszystkich biegaczy, miłośników sportu i patriotów do udziału w „Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Odbędzie się on w niedzielę 4 marca 2018 roku o godz. 12:00 w Parku Miejskim w Łukowie.

Trasy:
- 1 500 m - Bieg Honorowy (bieg honorowy/rodzinny, bez ścigania i wyprzedzania, bez klasyfikacji końcowej - zachęcamy wszystkich bez względu na kondycję fizyczną ;)
- 4 500 m - Bieg Wilka (bieg konkursowy)

Można wystartować w obu biegach :)

Uczestnictwo:
- Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy (a w nim m. in. koszulka z wizerunkiem Żołnierza Niezłomnego, a także materiały historyczne);
- Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy, okolicznościowy medal;
- Każdemu uczestnikowi zapewniamy ciepły posiłek ufundowany przez Salę Weselną „Wiktoria'”;
- Każdemu uczestnikowi zapewniamy ubezpieczenie;
- Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje limit zapisów do wyczerpania wolnych miejsc;
- Udział w zawodach jest BEZPŁATNY.

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje: Bartłomiej Bryk - tel. 511 045 076. Obowiązuje limit zgłoszeń, które będą przyjmowane do wyczerpania przygotowanych pakietów startowych.
„Bieg Tropem Wilczym” będzie jednym z punktów Łukowskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: Prezydent RP Andrzej Duda, Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz Starosta Łukowski Janusz Kozioł.

Organizatorem jest Bartłomiej Bryk. Współorganizatorzy: Łukowski Ośrodek Kultury, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, Sala Weselna „Wiktoria” oraz Klub Honorowych Dawców Krwi w Łukowie.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe