Sukcesy wokalne Zuzi Bochman z ŁOK

  • 2 lutego 2021, 10:23
  • Tomasz Kanadys
Sukcesy wokalne Zuzi Bochman z ŁOK
Z radością informujemy o kolejnych sukcesach Zuzi Bochman. Wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury w styczniu 2021 roku wzięła udział w kilku konkursach wokalnych. Wszystkie zakończyły się sukcesem.

Zuzanna zajęła II miejsce w kategorii B uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych na Ogólnopolskim Przeglądzie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych Myślenice 2021. Nagranie Zuzi możemy zobaczyć na koncercie laureatów przeglądu kolęd w Myślenicach od 12 min. 40 sek.

 


Na Ogólnopolskim konkursie Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi” Ozorków 2021 Zuzia wyśpiewała wyróżnienie w II kategorii klasy IV-VI. Nagranie Zuzi możemy zobaczyć na koncercie laureatów konkursu kolęd w Ozorkowie od 4 min. 30 sek.

 


Natomiast w VII Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Krasne 2021 Zuzia otrzymała wyróżnienie w kategorii II klasy V-VI. Nagranie naszej wokalistki:


Gratulujemy Zuzi i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swojej pasji!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe