Wystawa „Cała wstecz /działania kulturalne/ 1980-1982”

  • 3 lutego 2021, 10:13
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa „Cała wstecz /działania kulturalne/ 1980-1982”
Galeria PROwizorium przedstawia kolejną odsłonę wspomnień. Tym razem prezentowane fotografie pochodzą z lat 1980-1982. Tak jak poprzednia wystawa i ta, źródło ma w archiwum ośrodka.

Poprzednia przedstawiała gwiazdy estrady, które kiedyś odwiedziły Łuków. Obecna natomiast- wydarzenia kulturalne z naszego miasta w szerokim kontekście.  To pełna garść wspomnień. Być może niektórzy rozpoznają siebie z tamtych lat.

Czas wyciszenia ośrodka na działania otwarte, pozwolił nam na „odkurzenie” archiwum. Wystawa ta nie jest pierwsza, ale również nie ostatnia, które zabiorą nas w tę sentymentalną podróż.

Ekspozycja powstała w środę 27.01.2021, a dnia następnego dowiedzieliśmy się iż możemy otworzyć galerię dla zwiedzających! Wspaniała nowina. Przeliczając, w galerii możemy gościć cztery osoby na raz.

Zapraszamy więc serdecznie od poniedziałku, czyli od pierwszego lutego (do końca miesiąca) do Galerii PROwizorium na wystawę „Cała wstecz /działania kulturalne/ 1980-1982”.

 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe