Miasto Łuków: Spotkanie dla mieszkańców ul. Podgórnej

  • 24 lutego 2021, 15:11
  • Tomasz Goławski UM
Miasto Łuków: Spotkanie dla mieszkańców ul. Podgórnej
Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zaprasza mieszkańców ul. Podgórnej na spotkanie informacyjne poświęcone planom budowy przez samorząd wyżej wymienionej ulicy.

Spotkanie zaplanowano w środę 3 marca o godz. 16:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Konarskiego w Łukowie.

W trakcie powyższego spotkania mieszkańcy będą mogli poznać plany samorządu związane z budową ulicy Podgórnej, a także zapoznać się z jej przyszłym wyglądem. Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne, organizatorzy proszą o zabranie ze sobą masek ochronnych oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Miasto Łuków ma także w planach organizację kolejnego spotkania, tym razem dla mieszkańców ulicy Królik. Wstępnie zaplanowano je na drugi tydzień marca.

Tomasz Goławski UM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25 lutego 2021, 16:24
Ta ulica wciąż jest w planach. Pewnie gdyby pan burmistrz tu zamieszkał, moment byłaby w realizacji , bez spotkań, lansowania się na dobrego włodarza. Ludzie panie burmistrzu maja już dość obietnic. Proszę zrobić wreszcie ulice, którą jest tragicznym obrazem dbaliscibo mieszkańców.
Ewa
Ewa 25 lutego 2021, 08:16
Jestem mieszkańcem tej dziurawej, zagubionej w XiX wieku ulicy Podgornej. Od kilkunastu lat są plany, wizje i inne opowieści serwowane przez władze a dotyczące ulicy. W tym czasie zostało zrobionych mnóstwo małych, wiodących nawet wprost do ładu ulic w okolicy Karwacza, nie mówiąc już o tych „miejskich”, przy których mieszkają „ważne” persony. U nas pojawiły się latarnie- w żużlu. I tyle. Reszta to plany, plany. Mam nadzieje, ze to spotkanie nie będzie ogłupianiem ludzi opowieściami i machaniem papierkami, których realizacja ma kiedys nastąpić. Nas interesują konkrety - terminy. I to nie za kilka lat. Ta ulica, przy której notabene znajdują się dwie firmy motoryzacyjne, to tragiczna wizytówka miasta. Przyjeżdzają tu ludzie i grzęzną. Oczywiście komentują, podobnie jak mieszkańcy. Treści nie przywołam ze względy ma normy kulturalne. Zadziwiające jest w rym wszystkim zadowolenie włodarzy miasta, którzy myśląc oczy planami , nie dają nic. Mam nadzieje, ze tym razem będzie inaczej... niewielką, ale mam.

Pozostałe