Powiat Łukowski: Spektakl „Kobieta i mężczyzna” /8 marca 2021

  • 5 marca 2021, 13:00
  • Powiat Łukowski
Powiat Łukowski: Spektakl „Kobieta i mężczyzna” /8 marca 2021
Z okazji Dnia Kobiet Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz Zarząd Powiatu Łukowskiego zapraszają  na spektakl muzyczno – teatralny „Kobieta i mężczyzna czyli powiedz mi jak mnie kochasz” w wykonaniu Dariusza Jakubowskiego (recytacja), Katarzyny Thomas (sopran) oraz Piotra Szafrańca (fortepian).

Koncert odbędzie się w poniedziałek 8 marca 2021 roku o godz. 18:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie. 

Artyści zaprezentują lekką, poetycko-muzyczną podróż w poszukiwaniu spełnienia w miłości. Miłosne tematy w poezji od E. Dickinson, biblijnej, zmysłowej „Pieśni nad Pieśniami”, szekspirowskich Sonetów, po współczesnych: Szymborską, Gałczyńskiego czy Baczyńskiego.

Wstęp wolny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Technika Ł'OK obsługuje technicznie całe wydarzenie. 

Powiat Łukowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe