Dzień Kobiet Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku [FOTO]

  • 9 marca 2021, 14:09
  • Alicja Dymitruk
Dzień Kobiet Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku [FOTO]
8 marca 2021 roku Panie z Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wspólnie celebrowały Dzień Kobiet w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Ten szczególny dzień był okazją do spotkania z p. Mariolą Sulej, kosmetologiem z Medycznego Studium Zawodowego im. Janusza Korczaka w Łukowie. Poruszany temat to właściwa pielęgnacja cery dojrzałej. Kolejnym punktem wydarzeń była rozmowa z ciekawą osobowością, malarzem Jarosławem Pawełczakiem, autorem aktualnej wystawy, dostępnej w Galerii PROwizorium. Na koniec z dedykacją dla Pań zagrał zespół ŁOK'ej BAND pod kierownictwem Antona Fartushnego.

Składamy ogromne podziękowania p. Monice Mądrej z Kwiaciarni Łąki Pąki za piękne tulipany, którymi zostały obdarowane Panie z ŁUTW!

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (152)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe