Propozycje Kina Łuków /12-18 marca 2021/

  • 9 marca 2021, 19:06
  • Ekipa Kina Łuków
Propozycje Kina Łuków /12-18 marca 2021/
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do Kina Łuków na seanse filmowe.

W najbliższym tygodniu 12-18 marca 2021 roku będą mogli Państwo obejrzeć następujące filmy:
- „Co w duszy gra”;
- „Skłodowska”;
- „Sound of Metal”.

„Co w duszy gra” to amerykańska, familijna, animowana komedia z 2020 roku, produkcji Walt Disney Pictures oraz Pixar Animation Studios. W polskich kinach premiera 5 marca 2021 roku. Również w Kinie Łuków. Głównym bohaterem filmu jest prowadzący szkolny zespół muzyczny Joe Gardner, którego pasją jest jazz. Marzący o profesjonalnym wykonywaniu muzyki jazzowej na scenie w końcu dostaje szansę na spełnienie życiowego pragnienia, robiąc pozytywne wrażenie na innych muzykach jazzowych podczas występu w Half Note Club. Jednak przedwczesny wypadek powoduje, że dusza Gardnera zostaje oddzielona od jego ciała i zamiast trafić do życia pośmiertnego, dociera do miejsca, gdzie dusze czekają na wcielenie. Tam Gardner musi pracować z duszami, takimi jak 22, aby powrócić na Ziemię, zanim jego ciało umrze. Z jakim skutkiem? Przekonajcie się sami!!!
Seanse „Co w duszy gra” w Kinie Łuków w dniach 12, 14 i 16-18 marca o godz. 15:00 i 17:00 oraz 13 marca o godz. 14:30 i 16:30. Czas: 90 minut.
 
„Skłodowska” to biograficzny dramat produkcji brytyjskiej z 2019 roku opowiadający niezwykłą historię Marii Skłodowskiej-Curie, dwukrotnej polskiej laureatki Nagrody Nobla, w dziedzinie fizyki i chemii. Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie.
Seanse „Skłodowska” w Kinie Łuków w dniach 12, 14 i 16-18 marca o godz. 18:45. Czas: 103 minuty.
 
„Sound of Metal” to amerykański dramat z 2019 roku. To opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką w dwuosobowym zespole metalowym. Mają tylko siebie i muzykę. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.
Seanse „Sound of Metal” w Kinie Łuków w dniach 12, 14 i 16-18 marca o godz. 20:45 oraz 13 marca o godz. 21:15. Czas: 120 minut.
Więcej informacji o filmach oraz zwiastuny na nowej stronie Kina Łuków https://kino.lukow.pl

Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz TUTAJ

Zapraszamy również do naszej kawiarni, która poleca: popcorn, napoje zimne i gorące oraz duży wybór słodyczy.

Przypominamy, że bilet do Kina Łuków upoważnia do 15 % rabatu w Pizzerii Da Grasso Łuków. Rabat ważny jest 7 dni od daty na bilecie.

Zapraszamy do Kina Łuków !!!

Ekipa Kina Łuków

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe