Koncert: Tribute to Glinkowscy [FOTO]

  • 15 marca 2021, 08:48
  • Bartosz Leśkiewicz
Koncert: Tribute to Glinkowscy [FOTO]
Wspaniały koncert poświęcony pamięci zmarłych w tym roku legend łukowskiego jazzu – Januszowi i Tadeuszowi Glinkowskim.

Na Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury zagrali muzycy z grupy ŁOKej Band w towarzystwie członków słynnego ŁukBandu – Zbigniew Zemło, Ryszard Znój i Pawła Chojnackiego.

Nie zabrakło też wzruszających wspomnień, zarówno tych dotyczących życia prywatnego braci Glinkowskich jak i pracy w zespole. Było nam niezmiernie miło po raz kolejny móc gościć Was w progach ŁOKu. Cieszy nas tak duże zainteresowanie koncertem, który ze względu na ogrom chętnych zagraliśmy tego wieczoru jeszcze raz.

Spodziewajcie się relacji video. Już wkrótce!

Fotorelację z tego niezapomnianego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.
 

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (124)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbigniew
Zbigniew 22 marca 2021, 11:48
Szacun za pomysł i jego realizację, całość bardzo profesjonala, dobór repertuaru b.dobry no i wykonanie na poziomie. Na jednym ze zdjęć Janusz i Tadeusz widoczni na telebimie jakby wtapiają się w zespół i wygląda jak by razem grali, dla mnie to było wstrząsające. Cześć ich pamięci.

Pozostałe