Gmina Łuków: Jarmark Wielkanocny

  • 16 marca 2021, 18:16
  • Tomasz Kanadys
Gmina Łuków: Jarmark Wielkanocny
W tym roku mieszkańcy Łukowa i okolic będą mogli spotkać się na Jarmarku Wielkanocnym. Świąteczne kramy pojawią się na Placu Solidarności i Wolności w Niedzielę Palmową, 28 marca 2021 roku.

Gminny Ośródek Kultury, który jest głównym organizatorem Jarmarku Wielkanocnego, przeprowadził konsultacje z kołami gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeniami i organizacjami z terenu gminy. Po tych rozmowach zapadła decyzja, że w tym roku Jarmark się odbędzie. Klienci będą musieli oczywiście pamiętać o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo do zmiany decyzji, gdyby w życie weszły nowe obostrzenia.

Jak na razie jednak przygotowania do Jarmarku Wielkanocnego 2021 trwają. Kramy ze świątecznymi przysmakami i ozdobami mają pojawić się na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie w Niedzielę Palmową.

za: podlasie24

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe